Els espais

C. Mercaders, 18 cedit per Bar La Pedra

Creadores i creadors que presenten el seu projecte:

 

Cellers d’en Guilla -Cata de vins-

 

C. Mercaders, 18 cedit per Íngrid

Creadores i creadors que presenten el seu projecte:

 

Marta Masó i David Martín ”A casa de la mare” -Teatre-

Mercè Ribera ”Pressencies” -Escultura-

Núria Merino -”Un cop de daus” -Instal·lació-

Sara Ditera ”Manifiesto Cortier” -Teatre-

 

 

C. Ginesta, 19, cedit per Laura i Shanti

Creadores i creadors que presenten el seu projecte:

 

Efren Razquin ”ZOO-X”  -Fotografia- 

Pol Vancells ”Periphèria”  -Fotografia-

 

 

geieg

C. Albereda. 3-5, (Edifici Fòrum) cedit per Geieg

Creadors que presenten el seu projecte:

 

Cia. Un Sol Traç “El fons de la Mari” -Dansa-

Núria Pikeras ”Deconstrucció” -Pintura-

Perdidos en el d’Espacio ”La fotografia, un instant irrepetible” -Acció performativa-

 

 

 

logo alberg

 

C. Ciutadans, 9 cedit per L’Alberg Cerverí

 Creadores i creadors que presenten el seu projecte:

 

Francisco Alonso ”Les cicatrius de l’asfalt” -Fotografia-

Gloria Mariño “Caramelos para todos” -Instal·lació-

Juli Estrada ”Como agua entre los dedos” -Fotografia-

N-II “N-II News” -Teatre-

Núria Puig ”TINT-TINT. Around the world” -Pintura-

Patricia Pla ”Geometria amb els colors” -Esmalt-

Tomas A. Vizo -”Lo que somos y lo que compartimos”– Fotografia-

Vicky Leaks -”Vliecakkys”  -Música-

 

CoEspai-b

 

C.Anselm Clavé 32 cedit per CoEspai

Creadores i creadors que presenten el seu projecte:

 

Anna Llimos “Repite conmigo” -Instal·lació-

Anna Mitjà “Tu i Berlin” -Curtmetratge-

Cia Nahla “Dins Meu la Lluna”. -Dansa-

Col·lectiu Dejâva ”Nymphonia”-Instal·lació interactiva-

David Casadellà “Negre, sempre Negra” -Espectacle poètic-

Diana Matos i Ester Bou ”Performance Butoh Visions Hermètiques” -Dansa-

Fina Morera -”Drap’s. Camins de colors i tinta”– Pintura-

Isidre Rebenaque CruzGaig ”Memòria íntima compartida” -Performance-

Javier Gómez ”Poeta en patines”-Vídeo-poesia-

La Fuga ”Sabate’s Box” -Escultura-

Maria Castellanos ”Cuerpo” -Vídeo-performance-

Maria Mur ”Las Meninas viajan a Girona” -Pintura-

Narcís Fortià ”nar6foto.domèstica”. -Fotografia-

Nieves Mingueza ”The Dream of Trees” -Fotografia-

Núria Corominas i Gemma Capella ”El novembre del cos” -”El novembre del cos” -Teatre-

Sergio San Martin “Txiki” -Curtmetratge-